BKS 9200 Boya Sökücü

Ürün Güncellenecektir.

BKS 9200 fırça ile uygulanarak endüstriyel boya, lak ve vernikleri süratle söken bir üründür. Tahta dâhil genellikle bütün yüzeylerde kullanılır. Hafif magnezyum alaşımlı yüzeylerde tavsiye edilmez.

UYGULAMA

Boyası sökülecek yüzeyde fırça ile kalın bir tabaka oluşturulur ve boyanın kabarması beklenir. Boyaların tipine ve sökülecek boya kalınlığına göre bazen ikinci bir uygulama gerekebilir. Bazı boya benzeri kaplamalar veya endüstriyel fırınlar için toz tutucu malzemeler (BKS
5133/5200 gibi) uygulamayla yumuşar ve kolayca sıyrılabilir hale gelir. Boya kabarıp söküldükten sonra su ile durulanarak yüzey temizlenmiş olur. Tahta yüzeylerde kabarmış boya kazınılmalıdır. Uygulamada orijinal bidondan geniş ağızlı bir ikinci kaba az miktar boşaltılır. Orijinal bidonun kapağı hemen kapatılır. İkinci kaptaki ürün bitince yenisi doldurulur ve uygulamaya devam edilir. Bu şekilde ürün içindeki düşük kaynama noktalı solventlerin kolayca uçarak ürünün özeliğinin ve buna bağlı olarak etkisinin kaybolması önlenir.

AMBALAJ

30 kg lık PE Bidonlar

DEPOLAMA

Serin, güneşten ve ateşten uzak bir yerde depolayınız. Ürün yanıcı değildir ancak içindeki solventler uçucu olduğundan orijinal ambalajında ve ağzı sıkıca kapalı olarak saklanmalıdır.

KULLANIM EMNİYETİ

Dikkatle kullanılması gereken bir üründür. Havalandırmalı ortamda kullanılması önerilir.
Bilhassa kapalı geniş alanlara uygularken mutlaka koruyucu giysi, solvente dayanıklı yüz maskesi ve eldiven giyiniz.
Mutlaka Malzeme Güvenlik Bilgi Formunu okuduktan sonra uygulama yapınız.