Koruyucu Kaplamalar

ABD, Avustralya ve Avrupa Birliği ülkeleri başta olmak üzere son on yılda bir çok ülkede, yapışkan folyo kullanmak yerine soyulabilir koruyucu kaplama filmleri tercih edilmeye başlandı. Bunun sebebi, doğaya zarar vermeyen bir malzeme olması dışında bu özel sistemin sadece inşaat, mimari ve müteahhitlik sektörlerinde değil, aynı zamanda dekorasyon, marin, otomotiv, sağlık, reklam ve savunma sanayi gibi sektörlerde de kullanılabilirliğidir.

%100 Güvenlik ve Koruma

KORUFLEX & PEELFLEX soyulabilir kaplamalari doğaya veya insana ciddi zararlar verebilecek solventler içermez. İstenilen yüzeyde %100 UV koruması sağlar. Kıvılcımın ciddi yangınlar çıkartabileceği durumlarda statik elektrikten etkilenmeyen ve alev almayan bir çözüm sunar. Statik elektrikten etkilenmediği gibi aynı zamanda yalıtkanlık özelliği de taşır. KORUFLEX & PEELFLEX, su, yağ, boya gibi maddelerin yüzeye ciddi zararlar verebileceği durumlarda uygulandığı yüzeyi bu maddelerden %100 koruyan, su bazlı bir koruyucu kaplamadır.

Kolay Uygulama

KORUFLEX & PEELFLEX’in en büyük özelliklerinden bir tanesi sıvı halde iken boya sürer gibi tabanca, rulo veya fırça ile uygulanıp, kuruduğu zaman bir filim şeklinde soyulmasıdır. Ayrıca; çok yaygın olarak kullanılan yapışkan folyolar gibi kolayca yüzeyden ayrışmaz ve söküldüğünde herhangi bir yapışkan kalıntı bırakmaz.

Etkin Koruma Sağlar uygulanan yüzeyi koruma altına alarak, karşılaşabileceği tehditlere karşı korur.

Zarar görmesi istenilmeyen gözeneksiz yüzeylere boya sürer gibi uygulanır.

KORUFLEX – PEELFLEX yüzeylerinizi koruma altına alır.

  • Boyalı yüzeyler için koruyucu kaplama
  • Mermer, granit, fayans vb. yüzeyler için koruyucu kaplama
  • Metal yüzeyler için koruyucu kaplama
  • Plastik yüzeyler için koruyucu kaplama
  • Lazer kesime uygun koruyucu kaplama
  • İhtiyaca yönelik özel kaplamalar
  • Küpeşte veya eloksallı yüzeyler üzerinden koruyucu bant temizleme jeli Kapı ve merdivenler için balonlu veya balonsuz koruyucu folyolar
  • Lazer kesime uygun koruyucu kaplama Galvano sektörü için koruyucu kaplama Marin ve Gemi sektörü için koruyucu kaplama